linkedin facebook twitter youtube logo-edx
Skip to main content

איך לומדים כאן?

קמפוס

Enrollment is Closed

שאלות ותשובות
לקריאה לחצו על כל שאלה.

סגור הכול

פתח הכול

האם זה נכון שהקורסים מוצעים בחינם?+

כן. אנחנו נרגשים לספר שהקורסים אכן פתוחים בחינם ומאפשרים למידה מכל מקום, בכל זמן ובקצב שלכם, עם המרצים הטובים ביותר. אחרי הכל, אחת ממטרות המיזם היא להגדיל את הנגישות להשכלה מקצועית ואקדמית לציבור הרחב.

איפה ומתי הקורסים מתקיימים?+

כל הקורסים בקמפוסIL הם דיגיטליים ונלמדים מתוך המחשב האישי שלכם. כך שאתם יכולים ללמוד מכל מקום, בכל זמן ובקצב שמתאים לכם. שימו לב שבחלק מהקורסים התכנים נחשפים אט-אט בהדרגה (בכל שבוע פרק חדש). פרטים בנושא זה ותאריכים מדויקים תוכלו למצוא בסביבת הקורס עצמה, לאחר שתרשמו.

באילו שפות ניתן ללמוד בקמפוסIL?+

מערכת הלמידה מאפשרת לכם ללמוד בעברית, ערבית ואנגלית. לבחירת שפת הממשק לחצו על תפריט השפות המופיע בסרגל העליון. שימו לב שגם בתוך הקורסים עצמם, ביכולתכם לבחור את הכתוביות.

איך נרשמים לאתר?+

ממש בקלות! לוחצים על כפתור 'הרשמה' וממלאים טופס קצרצר. שימו לב לפרטים הבאים:
"שם מלא" – מלאו כאן את השם פרטי ואת שם המשפחה. חשוב לזכור כי שם זה יופיע על גבי התעודות שתקבלו בסיום הקורסים.
"שם משתמש" – כאן הכוונה לכינוי שלכם כפי שיופיע בסביבת הלמידה. שם המשתמש חייב להיות באותיות באנגלית, בלי תווים מיוחדים ובלי רווחים.
"דואר אלקטרוני" – ודאו שהכתובת שאתם מזינים פעילה ושיש לכם גישה אליה. גם בכדי שצוותי הקורסים יוכלו לתקשר אתכם וגם בכדי שתוכלו לקבל מדי פעם הודעות על קורסים נוספים שעשויים לעניין אתכם.
"סיסמה" – בחרו סיסמה עמה תתחברו לאתר.

ועוד נקודה חשובה: מיד לאחר שתסיימו למלא את הטופס, יישלח אליכם מייל שמשמש להפעלת החשבון שלכם. אם לא מצאתם את המייל – חפשו אותו בדואר הזבל (SPAM), אולי הוא שם...

האם אפשר לשנות את הסיסמה?+

בטח. חפשו בחלק העליון של הדף את שם המשתמש שלכם, בלחיצה עליו ייפתח תפריט. בחרו ב"חשבון" ואח"כ לחצו על הכפתור "אפס את סיסמתך". בדקו את תיבת הדואר שלכם. מייל לאיפוס סיסמה כבר יחכה לכם שם.

אופס...שכחתי את הסיסמה. מה עושים?+

אין מה להילחץ. בדף התחברות לאתר, מתחת לשדה סיסמה יש קישור "שכחת סיסמה?" לחיצה עליו תאפשר לכם לאפס את הסיסמה. במידה ועדיין לא הצלחתם, פנו לצוות התמיכה של קמפוסIL במייל campus@mail.gov.il

מהן הדרישות הטכניות עבור שימוש ב'קמפוסIL'?+

השימוש במערכת הלמידה הוא פשוט מאוד ודורש בסה"כ חיבור יציב לרשת האינטרנט, רמקולים או אזניות תקינות ודפדפן מעודכן. מומלץ להשתמש בכרום או בפיירפוקס ולא באקספלורר.

האם ניתן ללמוד מהסלולרי?+

אפליקציית "קמפוסIL" נמצאת בתהליכי פיתוח גם ב-IOS וגם באנדרואיד. בינתיים אתם מוזמנים ללמוד דרך דפדפן האינטרנט בסלולרי. עם זאת, שימו לב שלא כל רכיבי הלמידה נתמכים באופן מלא בסלולרי, ולכן, בכדי להפיק את המיטב מהלמידה מומלץ להשתמש במחשב.

ראיתי שמועד הקורס כבר התחיל. האם אוכל להצטרף כעת?+

בטח. זה מה שיפה כאן. פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית של 'קמפוסIL' מאפשרת לכם ללמוד בשעות, במקומות ובקצב שאתם מחליטים. כך שגם אם הקורס כבר התחיל, אתם תמיד מוזמנים להצטרף. עם זאת, שימו לב שחלק מהקורסים כוללים תאריך סיום. במקרה כזה תקבלו עדכון מצוות הקורס.

איפה אני רואה את הקורסים אליהם נרשמתי?+

לחצו על שם המשתמש בחלק העליון של הדף ובחרו מתוך התפריט את "לוח הבקרה". כעת תוכלו לראות את רשימת הקורסים שאתם רשומים אליהם.

האם מתוכננים לעלות לקטלוג קורסים נוספים בהמשך?+

בטח, כבר בשנה הקרובה צפויים לעלות למעלה ממאה קורסים נוספים במגוון נושאים ומקצועות. יש לכם רעיון או דרישה לקורס בנושא מסוים? נשמח אם תשתפו אותנו במייל – info@campus.gov.il

היכן אוכל לעקוב אחר ההתקדמות שלי בקורס?+

לחצו על לשונית..."התקדמות" (!) שנמצאת בחלק העליון בסביבת הקורס עצמו, והמשיכו להתקדם, בקצב שלכם. (שימו לב שישנם קורסים שאינם כוללים הערכה או ציון ובהם לא קיימת לשונית התקדמות)

האם אני צריך ידע מוקדם על מנת ללמוד בקורס?+

מרבית הקורסים ב'קמפוסIL' אינם דורשים ידע מוקדם. בכל מקרה, נתון זה מופיע בדף האודות של כל אחד מהקורסים.

איפה אפשר לקבל פרטים כללים על הקורס? (כמו סילבוס, אופן קביעת הציון, תאריכים, ועוד)+

שאלה מצוינת. חפשו בלשונית 'בית' בתוך סביבת הקורס.

האם הקורסים ב'קמפוסIL' מזכים בקרדיט אקדמי?+

סטודנטים אשר רשומים במוסד ('מן המניין') זכאים לקרדיט בכפוף לקיום הבחינה במוסד האקדמי עצמו. באשר ללומדים חיצוניים, לכל מוסד אקדמי יש מדיניות משלו בנושא זה, את המידע תוכלו למצוא בלשונית 'שאלות נפוצות' בתוך הקורס או בפניה אישית לצוות הקורס.

אני מורה ומצאתי קורס מרתק בקטלוג שמתאים לכיתה שלי. האם אוכל ללמד אותו?+

בטח! ישנם מגוון קורסים ב'קמפוסIL' שנלמדים, באישור משרד החינוך, בחטיבות הביניים ובתיכונים ואף מזכים בקרדיט כפול (ציונים והערכות חלופיות בבתי הספר וקרדיט אקדמי). לפרטים נוספים אנא פנו למייל info@campus.gov.il

האם קיימים ב'קמפוסIL' קורסים המוכרים כגמול השתלמות למורים?+

בוודאי. למעלה מ-100 הקורסים המוצעים לכם במסגרת סדרת המיקרו-קרדיטציה [לינק לפורטל עובדי הוראה] בטוח יעניינו אתכם.

אני מנחה ומעוניין ללמד את אחד הקורסים במרכזי למידה ובסדנאות שונות. האם אוכל לעשות זאת?+

בטח. אנחנו מקדמים למידה מעורבת (Blended Learning) המשלבת למידה דיגיטלית ומפגשי פנים-אל-פנים, והוכחה כבעלת פוטנציאל גדול מאוד. לפרטים נוספים פנו אלינו במייל info@campus.gov.il

האם ניתן ליצור קשר עם מרצה או מתרגל בקורס מסוים?+

צוותי הקורסים השונים ישמחו לענות לכם על כל שאלה. מידע בנושא זה תוכלו למצוא בתוך סביבת הקורס.

  1. Course Number

    ״איך לומדים כאן?״
  2. Classes Start

  3. Classes End

  4. Estimated Effort

    0:06